• Szanowni Rodzice!

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie na rok szkolny 2022/2023

Terminy składania dokumentów: 1 lutego 2022 r. – 11 lutego 2022 r.

Obowiązek szkolny dziecka rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 7 lat.

Na rok szkolny 2022/2023 przyjmowane będą dzieci z rocznika:

2015      Dzieci z obwodu szkoły – zgodnie z obwodem Szkoły Podstawowej nr 1 w Mikołowie.

2014      Dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym, zgodnie z obwodem Szkoły Podstawowej nr 1
          w Mikołowie.

2016      Dzieci sześcioletnie na wniosek rodziców wraz z dokumentem potwierdzającym roczne przygotowanie przedszkolne.

Zapisy dzieci z obwodu szkoły

do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie

na rok szkolny 2022/2023.

Aby zapisać dziecko do Szkoły Podstawowej nr 1, w obwodzie której mieszka, należy
          w terminie od 1 do 11 lutego 2022 r.:

• wypełnić formularze poniżej
          •  złożyć  w szkole – ul. Konstytucji 3 Maja 20 w Mikołowie, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 im. Powstańców Śląskich,
          • przesłać pocztą tradycyjną na adres szkoły - ul. Konstytucji 3 Maja 20 w Mikołowie, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 im. Powstańców Śląskich,
          • lub przesłać czytelny skan formularzy zgłoszenia na maila szkoły – sekretariat@sp1.mikolow.eu

FORMULARZ ZGŁOSZENIA dziecka z obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 w Mikołowie

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmuje się w pierwszej kolejności dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły. Dziecko nie musi spełniać żadnych kryteriów, do szkoły obwodowej będzie przyjęte z urzędu.

Ulice Mikołowa stanowiące obwód Szkoły Podstawowej nr 1 w Mikołowie:

Bratków, Brzozowa – numery 1, 3, 5, Cieszyńska - lewa strona, Bromboszcza, Dolna, Energetyków, Fabryczna, Gimnazjalna, Gliwicka – numery 1-84, Górnicza, Hubera, Jasna – numery 2-10, Lompy, Miarki, Konstytucji 3 Maja, Konwalii, Krokusów, Krzywa, Metalowców, Reja, Murarska, Nowy Świat, Osiedle przy Plantach, os. Mickiewicza, Parkowa, Plac Harcerski, Plac 750-lecia, Planty, Pokoju, Prosta, , Więcka, Rybnicka, Rymarska, Rymera, Rynek, Pl. Salwatorianów, Stolarska, Szafranka, Torowa, Towarowa, Reymonta, Wodna, Wronia, Wyzwolenia, Zawilców, Żwirki i Wigury.

• ul. Konstytucji 3 Maja 20 43-190 Mikołów Poland
      • Dyrektor szkoły: Bożena Hain